Uzman Diş Hekimi

Ortodonti

Şeffaf Plakla Ortodonti, Aligner, İnvisalign 

Ortodontik çalışma gereklilikleri; diş yamukluğu, çene kapanış bozuklukları, çenedeki kırıklar husule gelmiş yada yapısal bozukluklar, çene seviye farklılıkları, çene travmaları. Aligner ve İnvisalign için tedavi alternatifini okuyabilirsiniz.

Her yaşa uygun ortodonti tedavileri vardır. Tedavi uygulanmadığında yaşlandıkça oluşan diş yapısal bozuklukları artmaktadır.

Artık tel takmak zorunda değilsiniz!

Diş çapraşıklığı, iki çene arası kapanış problemi, diş arası boşluk gibi problemlerde yıllardır bilinen tedavi yöntemi braketler ve tel ile yapılandı. Artık şeffaf plaklar ile de bu problemlerin düzeltilmesi mümkün. Ağzınızdan alınan bir ölçü ile bilgisayar ortamına aktarılan dişler simülasyonda hareket ettirilir, pozisyona göre yeterli sayıda plak basılır ve her 15 günde bir yeni plağınız verilir, çok kısa süre tedaviniz bitirilir. Görünmez oldukları için sosyal hayatınızı etkilemezler ve gün içinde gerekli durumlarda (yeme içme gibi) çıkarabilirsiniz. Metal kullanmadan yapılan bu tedavi de Diş ve diş etleriniz olumsuz etkilenmez kolayca temizleyebilirsiniz. 

Rahatça gülümseyin diye şeffaf plak de ortodonti muayenemiz hediye!

Detaylı bilgi